NBA Günlükleri

Slam dergisinin kapağı LeBron 13

Yeni LeBron 13’ü ilk gördüğümüz yer Slam dergisinin kapağı oldu. Ancak resmi açıklama yeni geldi, yayınlanan videoda resimlerden daha net kaliteli görüntüler var , slogan ise “ patlayacılığı inşa et”. Gezegendeki en baskın oyuncunun özelliklerine göre tasarlanmış olan bu yeni ayakkabıda LeBron James’in kişisel dokunuşları mevcut. “Akronite” sembollü taban ve süperstarın doğum tarihi olan aralık 1984’ün işareti yıldız oyuncu tarafından konulmuş. Ayakkabının satışı ilk olarak Çin’de ekim 1’de başlayacak. Dünya çapında satış ise ekim 10.

Nike tarafından açıklanan en önemli üç özelliğe bir göz atalım

Hava alabilen, esnek iç ve taban yapısı

Hava alabilen örülmüş katman ve hyperposite teknolojisi üst tarafta uyum sağlamış durumda. Örülmüş katman ayağı son derece iyi şekilde sararak, Flywire teknolojisi asimetrik bağlar ile iyi bir adaptasyondan sonra  doğal bir uyum ve harika bir kenetlenme sağlıyor.

Darbelere karşı koruma için hyperposite metarial

Hyperposite meteryal LeBron’un maksimum hızında oluşacak tork’a karşı üst düzey destek sağlamak üzere tasarlandı.

Nike Zoom Air ile patlayıcılığı en üste taşımak

Altıgen Nike Zoom Air birimi ile konfor, en yüksek basınç noktalarında bile sizinle. LeBron James gibi bir sporcunun sezon içinde 12 tane maratonu koşması gerekebilir üstün yastıklama ve konfor bunun için son derece gerekli.

Kaynak: Slam Online
Çeviri: Ahmet Mert Aras

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir