NBA Günlükleri

Euroleague Temsilcilerimiz için Haftanın Sonuçları

Anadolu Efes 75-81 Cedevita Zagreb

Nasıl geçen hafta bizi Fenerbahçe şaşırtıp üzdü ise bu hafta da bunu maalesef Anadolu Efes yaptı. Anadolu Efes evinde aldığı bu mağlubiyet için ben yine bardağın dolu tarafına bakıyorum, eksikleri kapatıp daha iyi olmanın yolunu çıkarmak aynı geçen haftadan sonra bu hafta ki Fenerbahçe gibi.

Pınar Karşıyaka 66-68 Zalgiris Kaunas

Kaf Kaf üzdü. Top16 için çok kritik bir rakip karşısında boy gösteren Karşıyaka evinde maalesef bu maçtan mağlup ayrıldı ama hemen olumsuz hava hakim olmasın hiç bir şey için geç olmadığı için daha erken alınmış bir Barcelona Lassa galibiyeti var ki kağıt üstünde beklenmeyen bir durumdu ne olursa olsun. Litvanya’dan gelecek bir galibiyet her şeyi unutturur bize ama şunun da altını çizelim; tamam Karşıyaka yenildi ama rakip Litvanya’nın köklü bir ekibi ve takımda Litvanya milli takımı için çok kilit isimler bulunuyor daha geçtiğimiz yaz birkaç ay önce Litvanya şampiyonada final oynamıştı.

Fenerbahçe 77-66 Real Madrid

Fenerbahçe geçen hafta gelen Fransa’da ki mağlubiyet ile hepimizi korkuttu ama bugün yüzümüzü güldürdü. Ben bu maçla ilgili olan yazıma yönlendireyim sizleri ->TIKLA

Unicaja Malaga 81-69 Darüşşafaka Doğuş

Doğuş ilk hafta galibiyetle başladıktan sonra önce Alman temsilcisine sonrada İspanyol temsilcisi Unicaja Malaga’ ya mağlup oldu. Doğuş oynadığı son 4 maçta da kazanamadı. ( Fenerbahçe-Brose-Uşak-Malaga ) Daha takım oturdu mu oturmadı mı bende emin olamadığım için yinede kesin bir şey söylememek gerek inşallah ileride durum temsilcimiz için değişir ve top16 yolunda emin adımlarla ilerler.

Berkant Güney

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir