NBA Günlükleri

NBA ‘den kısa kısa haberler

Carmelo Anthony  “Bu takıma inanıyorum,” dedi.

Carmelo Anthony  yaptığı açıklama da; “Bu takıma inanıyorum Ne yapabileceklerini biliyorum. Ne yapılması gerektiğini  biliyor. Ne kadar aç olduklarını ve başarısız olacaklar etiketi nden kurtulmak istiyoruz. New York Knicks’i  tekrar olması gerektiği yere getirmek istiyoruz”

New Orleans Pelicans Nate Robinson ile yollarını ayırdı.

16 Ekim’de imza atan Robinson dört hazırlık maçında 8.8 puan ve 2.5 asist ortalaması  ve normal sezon ilk 2 maçında 2 asist ve 0.5 top çalma ile oynamıştı.

New Orleans’ kadrosu 14’e düştü.

Thanasis Antetokounmpo Westchester Knicks’te

Thanasis Antetokounmpo D-League’de Westchester Knicks ile anlaştı. Giannis Antetokounmpo’nun abisi olan Thanasis Antetokounmpo, 2014 Draftı’nda 51. sıradan New York Knicks tarafından seçilmiş ve bu sene yaz liginde forma giydikten sonra serbest bırakılmıştı.

Paul George’a ceza

Paul George Toronto Raptors maçı sonrası hakemleri eleştiren bir konuşması sonucu NBA tarafından 10.000 dolar para cezası verildi.

Paul George  hakemleri kastederek “hatalarımızı aradıklarını hissettik” ” Lowry istedigini yapiyor ama bize gelince farklı yaklaşılıyor” gibi cümleler sarfetmişti.

New Orleans Pelicans yeniden Toney Douglas için görüşüyor.

New Orleans iki maç sonra Nate Robinson’ı serbest bırakmış ve kadroyu 14’e düşürmüştü. Şimdi New Orleans Pelicans yeniden Toney Douglas için görüşüyor.

Douglas Çin’de oynadıktan sonra geçen sezon sonunda Pelicans ile imzalamış fakat sezon öncesi  Pelicans oyuncuyu serbest bırakmıştı.

Houston Rockets teklif etti

Houston Rockets  Donatas Motijejunas ve Terrence Jones için sözleşme uzatma girişiminde bulundu. Houston Rockets 2 oyuncu ile para ve kontrat süresi konuşunda anlaşma sağlayamadı.

Hidayet Türkoğlu NBA’e geri dönecek

NBA’de 997 maça çıkan Hidayet Türkoğlu Orlando Magic ile kısa bir kontrat yapıp NBA’de 1000’ler kulübüne girmek istiyor. Orlando Magic’in ise buna sıcak baktığı ve şehir tarafından çok sevilen bir isim olan Hedo’nun anlaşmaya yakın durumda.

Haber: Mutlu NAZLI

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir