NBA Günlükleri

NBA’de Bu Gecenin Maçı:New York Knicks-Boston Celtics

Knicks vs Celtics

NBA’de bu gecenin maçı New York Knicks ile Boston Celtics arasında oynanacak. Maç, Boston Celtics’in evi olan TD Garden’da Türkiye saati ile 02.00’da başlayacak. NBA TV’den canlı yayınlanacak.

İki Doğu Konferansı ekibinin karşılaşması olmasının yanı sıra,iki takımında playoff mücadelesi veriyor olması maçı daha da çekişmeli hale getiren etkenlerden biri.

hi-res-0e2927073368b86e1336e62c9bce2568_crop_north

Boston Celtics son 3 maçını kazandı. Deplasmanda Charlotte ve Detroit’i deviren ekip kendi evinde Minnesota’yı yenmişti. Bu maçlarda Kelly Olynk’in gösterdiği iyi performans takımına katkı sağladı.Takımına hızlı hücum, sıkı savunma mentalitesini oturtan Brad Stevens, öğrencileri ile playoff yolunda emin adımlarla ilerliyor.Bakalım Boston Celtics, önündeki engellerden biri olan New York Knicks’i de yenmeyi başarabilecek mi?images

New York Knicks ise Kristaps Porzingis ile anılmaya devam ediyor.Porzingis draft edildiğinde onu yuhalayan Knicks seyircisi, genç oyuncunun gösterdiği performanstan etkilenmiş olacak ki, Porzingis’i NBA All-Star 2016 seçimlerinde 85.000 oy ile 8.sıraya kadar taşımışlar. Gösterdiği performans ile sadece NYK seyircisi tarafından değil, tüm NBA severler tarafından ilgi toplayan Porzingis’in çaylak sezonunda All-Star olması kalan günlerde alacağı oylara bağlı.

New York Knicks’in oyununa gelirsek pek iç açtığı söylenemez.Son 3 maçını kaybeden New York Knicks, şu anda 14 galibiyet 17 mağlubiyet ile konferansının 12. sırasında bulunuyor.Carmelo Anthony’nin yanında Lance Thomas ve Porzingis’in ekstra katkısına ihtiyacı olan New York’un Boston deplasmanında işi zor olacağa benziyor.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir