NBA Günlükleri

NBA’de Bu Gecenin Maçı:Detroit Pistons-Miami Heat

NBA’de bu gecenin maçı Detroit Pistons ile Miami Heat arasında American Airlines Arena’da Türkiye saati ile 02.30’da oynanacak.

Miami Heat muhteşem savunmasıyla Doğu Konferansında yukarılarda bulunmaya devam ediyor.Hücumda maç başına sadece 96,8 sayı bulabilen Miami Heat’in,maç başına yediği sayı ise sadece 94,9.Hücumdaki işleri genel olarak Dwayne Wade ve Chris Bosh’a bırakan Eric Spoelstra,savunmada ise herkesin aktif olmasını bekliyor.Doğu Konferansında 2. sırada bulunan Miami Heat son maçında Portland Trail Blazers’ı 116-109 yenmişti.

Detroit Pistons ise  Doğu Konferansında 7. sırada yer alıyor.Son 2 maçını kazanan Detroit Pistons,son maçında 4 uzatmaya giden karşılaşmada Chicago Bulls’u 147-144 yenmişti.Andre Drummond ve Reggie Jackson ikilisi ile playoff hedefleyen Detroit Pistons’da,Andre Drummond 17,6 sayı 15,4 ribaund ortalamalarıyla oynuyor.Andre Drummond En Çok Gelişme Gösteren Oyuncu(MIP) ödülü için de favori olarak gösteriliyor.

Bakalım bu gece Dwayne Wade-Chris Bosh ikilisi mi takımını galibeyete taşıyacak? Yoksa Andre Drummond-Reggie Jackson ikilisi bu zorlu deplasmandan takımı galibiyetle döndürebilecekler mi?

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir