NBA Günlükleri

NBA’de Gecenin Maçı:Oklahoma City Thunder-Cleveland Cavaliers

NBA’de gecenin maçı süper starları karşı karşıya getirecek.Lebron’lu,Love’lı Cleveland Cavaliers, Durant’li,Westbrook’lu Oklahoma City Thunder’ı Quicken Loans Arena’da ağırlayacak.Maç Türkiye saati ile 03.00’da başlayacak.

Cleveland Cavaliers,az ama öz maçlı NBA’in klasik perşembe gecesinde Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak.Son üç maçını kazanan Cleveland’ta,Kevin Love’un iyi performansı göz dolduruyor.Geçen seneye göre daha iyi oynayan Love, 17.9 sayı 10.9 ribaund ortalamalarıyla oynuyor.Cleveland’ta ki Big Three’den ikisi sezon başından beri sahadayken Kyrie İrving, sakatlığı yüzünden sahalara dönemedi.Son günlerde sahalara döneceği konuşulan İrving hangi maçta sahada yer alacak merak ediyoruz.Cleveland’ın King James’i ise sezonu kendini çok zorlamadan geçirmeye devam ediyor. 26.3 sayı 7.6 ribaund 6.3 asist ortalamalarıyla oynayan Lebron James,MVP sıralamasında ise 4.sırada yer alıyor.Kevin Durant’le karşılaştığı maçlarda 11 galibiyet 3 mağlubiyet alan Lebron James,Durant’e büyük üstünlük kurmuş durumda.

TNT’nin paylaştığı fotoğrafta iki forvetin birbirleriyle match-up oldukları maçlarda ki istatistiklerini gösteriyor.

Kevin Durant vs Lebron James

 

Oklahoma City ise sezona çok iyi girmemesine rağmen şu anda en iyi dönemlerini geçiriyorlar.Üst üste 6 maçtır kazanan Oklahoma’da, Russell Westbrook’un performansı göz önüne çıkmışken,sakatlıktan dönen Kevin Durant’in de yavaş yavaş alışması OKC’nin performansını iki üç kat yukarı çıkardı.

17 galibiyet 8 mağlubiyet ile Batı Konferansının 3. sırasında yer alan OKC,bakalım Cleveland’ı deplasmanda da yenerek üst üste yedinci maçını kazanabilecek mi ?

 

 

 

 

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir