NBA Günlükleri

2018 All-Star maçı Staples Center/LA’de Oynanacak.

Lakers belki NBA’in en kötü takımlarından birisi olabilir. Clippers da play-offların pek gözde takımlarından birisi olmayabilir. Fakat taraftarları 2018 için heyecanlı.
İlk olarak Los Angeles Times’tan Mike Bresnahan’ın bildirdiğine göre iki takımın ortak sahası Staples Center, 2018 All-Star’a ev sahipliği yapacak. NBA, geçtiğimiz salı, maçın 18 Şubat 2018’de olacağını duyurdu.
All-Star maçı 2004 ve 2011’den sonra üçüncü kez Los Angeles’de oynanacak. Bresnahan 4 günlük organizasyonun Lakers ve Clippers’ın ortak evsahipliğinde gerçekleşeceğini duyurdu.
Hoops Habit’ten Gerald Bourguet açıklamanın hemen ardından 14-55lik Lakers’ı twitterdan dalgaya aldı: “Lakers’ın kendi evlerindeki all-star maçında tek bir oyuncu oynatamamaları üzücü olacak.”
Lakers’ın yalpaladığı doğru ancak genç ve yükselen yıldızları Julius Randle veya D’Angelo Russell’ın o maçta forma giyme ihtimali de yok değil. Blake Griffin ve Chris Paul’lu Clippers’ın şansı tabiki de daha fazla.
Ne olursa olsun şaşalı bir organizasyon olacağı kesin. NBA fanları çekmek konusunda oldukça iyi işler yapıyor. Tabi Hollywood faktörünü de göz önünde bulundurmak lazım.
2018’de Lakers’ın bir all-star’ı olmasa bile arenaya gidip şovları seyretmek için kısa bir yol katedecekleri kesin.
Çeviri: Onur Kart
Kaynak: Bleacher report

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir