NBA Günlükleri

Fenerbahçe’den Ülker’e Jest Fenerbahçe Ülker Dönüyor mu

Bu sezondan itibaren Fenerbahçe basketbol takımının isim sponsorluğundan ayrılan Ülker’e Fenerbahçe’den sürpriz bir jest geldi. Ülkerspor’un haklarını Fenerbahçe’ye vermesiyle ve birleşilmesi sonucunda Fenerbahçe çatısı altında Fenerbahçe Ülker olarak yola devam kararı aldıktan sonra bu sezon başında Fenerbahçe ve Ülker isim sponsorluğu konusunda biten sözleşmeyi uzatmayıp yollarını ayırmıştı. Futbol takımının stadı olan Şükrü Saraçoğlu’na isim sponsoru olan ve Ülker Sports Arena’nın sponsoru olduğunu biliyoruz Ülker’in.

Obradovic’in gelişi ile büyük bir çıkış yakalayan ekip geçen sezon Final Four oynamış ve bu sezon yoluna şampiyonluğun en önemli favorisi olarak devam ediyor.

AT010E5S07400_532AT010E5S08001_920

2015/2016 taraftar ürünlerinde Fenerium’da basketbol takımı için taraftar satışına sunulan bir ürün resimdeki gibi hazırlayan kulüp yıllardır Fenerbahçe Ülker ismiyle bilinen basketbol takımının artık sadece Fenerbahçe ismi ile anılmasından dolayı hem Ülker’e bir jest yapmış oldu hemde Fenerbahçe ve Ülker tekrar isim sponsorluğu konusunda bir araya mı geliyor sorularını beraberinde getirdi.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir