NBA Günlükleri

İki Ekip Tek Çatı Altında Birleşiyor mu

Galatasaray ve Türk Telekom erkek basketbol ekiplerinin güçlerini birleştirmeyi düşündükleri ifade edildi.

galatasaray-türk-telekom

Önümüzdeki sezon bütçeyi yarıya ( 3 milyon tl ) düşüreceğini açıklayan Galatasaray yine de bu sezon Eurocup’ta yarı finale kalarak büyük bir başarı elde etti. Futbolda taraftarın hayal kırıklığı yaşadığı sezonda taraftara teselli olan takımın bu başarı sonrası da taraftarın küçülmeye gidilmesini istememesi sonrası da yönetimden bir hamle bekleniyor.

Bu sezon küme düşmeme uğraşında olan ve kötü bir sezon geçiren Türk Telekom bu birleşme ve sponsorluk durumuna sıcak bakabilir.

16345157_aeW4Uk0eXmxT8b-TPzeHpMN1WmgbKnK4Ga-fhQAwhSc

Dursun Özbek’in Türk Telekom Arena’nın yanına 13 bin kişi kapasiteli basketbol salonu yapmayı düşünmesi bu projede de Türk Telekom ile bir ortaklık olabilmesi ihtimalini güçlendirdi.

Fenerbahçe ile Ülker’in geçmişte böyle bir anlaşma yapması ve bu sezona kadar (?) Fenerbahçe Ülker adıyla mücadele edip takımın salonunu Ülker’in yaparak adının Ülker Sports Arena olması daha sonra Şükrü Saraçoğlu’nun isim hakkını Ülker’in alması gibi örnekler varken, Galatasaray ve Türk Telekom’un zaten ortaklıklarının da olması bu iddiayı güçlendiriyor.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir