NBA Günlükleri

NBA’den Transfer Yapabiliriz

Galatasaray Odeabank’ın Pınar Karşıyaka’yı 93-65 yenerek EuroCup’ta çeyrek finale çıktığı maçın ardından açıklamalarda bulunan Ergin Ataman transfer konusunda iddialı konuştu. Ergin Ataman :

“Aslanı dürtmeyeceksiniz. Bugün oyuncularım gerçek bir aslan gibi oynadılar. Hepsiyle gurur duyuyorum. Galatasaray camiası gurur duyuyor. Bugün atmosfer, taraftar ve takım müthişti. Euroleague belki sezon başı bizi almadı ancak biz adım adım kupaya gideceğimizi söylemiştik. Bunun da sinyallerini verdik. Karşıyaka hiç küçümsenecek bir takım değil ve bizi de ilk  maçta yenmişlerdi. İlk periyot başa baş bir oyun oldu ancak ondan sonra sahanın hakimi bizdik. Hücumda Errick McCollum’un başlattığı performansa diğer oyuncular da eşlik etti. Chuck takıma katkı vermeye başladı, Caleb döndükten sonra ilk kez katkı  verdi. Sahada müthiş bir basketbol vardı ve takım kupanın en büyük adayı olduğunu gösterdi. Galatasaray hiçbir zaman bitmez. Bitti dediği gün toparlar ve daha da yukarı çıkar. Futbol takımımız  iyi gitmiyor olabilir ancak basketbol takımımız asla pes etmez.

Eğer bir transfer yapacaksak bu çok üst düzey bir isim olacak. Eli Holman adaylar arasındaydı ancak ilerlemedi. NBA sezonu bitmek üzere, bakarsınız oradan çok büyük bir oyuncu getirebiliriz. Acelemiz yok, bizi şampiyonlukta sırtlayacak büyük bir isim hedefliyoruz.”

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir