NBA Günlükleri

Rondo için hareketli bir dönem

Rajon Rondo için Sacramento Kings macerası oldukça önemliydi.

Sezon başında Kings ile 1 senelik sözleşme imzalamıştı. Sözleşmesi biten Rondo, sezon sonunda serbest kalacak.

Sacramento Kings’teki günleri hakkında konuşan Rondo: “Saha içinde ve dışında oldukça fazla olaylar yaşandı. Tüm organizasyonun tamamen beraber olduğunu düşünmüyorum. En iyisi için takım olarak herkes birbirinin yanında olmalı. Bu durum Sacramento’da böyle değildi.”

Rondo’ya DeMarcus Cousins’ın George Karl ve ekibiyle olan ilişkisiyle alakalı sorular sorulduğunda ise şöyle cevap verdi: “Aşırı derecede gergin bir ilişki. 10 yıllık kariyerim boyunca böyle bir şeye tanık olmamıştım.”

Cousins ile ilişkisi hakkında: “Cousins ile birlikte oynamayı seviyorum. Onunla oynamaya devam etmek benim için güzel olur.” şeklinde konuştu.

“Kings’in ve Cousins’ın arasındaki sorunun çözülmesi gerek. Eğer yapabilirsek biraraya gelip sorunları çözebiliriz. Fakat yapamazsak, sezon sonu serbestim. Harika bir kariyer için ileriye doğru bakıyorum.”

Sezon sonu planları hakkındaki sorulara ise: “Nerede oyuncular gelişmek istiyor, neredekiler en iyi olmak istiyorsa ben de kendimi böyle bir yerde görmek istiyorum. Spor salonunda en çok çalışan olmak istemiyorum.” dedi.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir