NBA Günlükleri

Boston-Love dedikoduları artıyor

Son iki sezondur Boston Celtics’in, Cleveland Cavaliers’ın yıldızı Kevin Love’a olan ilgisi biliniyor. Son söylentiler Celtics’in Love aşkının henüz bitmediği yönünde.

Celtics’in genel menajeri Danny Ainge’in geçtiğimiz günlerde menajerlik şirketi Excel Spor İşletmeleri’nden Jeff Schwartz ile görüşmesi dedikoduları artırdı. Bilindiği üzere Excel İşletmesi Kevin Love’ı ve bu sezon serbest kalacak Harrison Barnes’ı temsil ediyor. Bu isimlerin yanında şirketin, draftın en büyük yıldızlarından Brandon Ingram’ın da menajerliğini yapmasına rağmen kulislerde bu buluşmanın Love takası için zemin yoklama olduğu söyleniyor.

Bu sezon Boston Celtics’in Jimmy Butler’ı da radarına aldığı söylense de bu konuda söylentiler dedikodu olmaktan öteye gidemedi. Elinde üç ilk tur(3.-16.-23.) ve beş tane de ikinci tur draft hakkı bulunan Celtics’in bu draft haklarından bazılarının takas piyasasında kullanmak istedikleri biliniyor.

Kevin Love cephesinde ise beklentiler bu sezon Kyrie Irving ve LeBron James’in arkasında kalan ve beklenilen seviyenin çok altında kalan oyuncunun kendine daha çok uyan sisteme sahip yeni bir takım arayışı içinde olacağı yönünde.

Önümüzdeki günlerde Ainge ve Love cephesinin daha fazla görüşüp görüşmeyeceği merakla bekleniyor.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir