NBA Günlükleri

Franck Ribery: “Warriors’un kazanacağına inanıyorum”

Spor dünyasının starları, NBA finalleri için Kaliforniya, Oracle Arena’ya akın ediyor. Ünlü futbolcular Ribery, Blind ve De Jong, LeBron James ve Kyrie Irving’in muhteşem performans sergilediği NBA final serisinin beşinci karşılaşmasını tribünden izledi.

Cleveland Cavaliers’in Golden State Warriors’u yendiği karşılaşmaya ünlü futbolcular yoğun ilgi gösterdi. Seri boyunca pes etmeyen Cleveland Cavaliers umutları yeniden canlandırdı.

Üç kez All-Star olan Kyrie Irving ve iki defa NBA şampiyonluğunu kazanan LeBron James‘in 41’er sayı attığı maçı, Bayern Munich takımının kanat oyuncusu olan Franck Ribery’de izledi.

Futbolcuların favorisi; Golden State Warriors

Favori oyuncuları Steph Curry ve LeBron James’i Oracle Arena’da izleme şansı yakalayan 33 yaşındaki yıldız futbolcu Ribery, “NBA finallerinin bir parçası olmak benim için eşsiz ve inanılmaz bir deneyimdi. Ben hala Warriors’un kazanacağına inanıyorum” dedi.

Menchester United oyuncusu Daley Blind ve Newcastle’da oynayan Siem De Jong da Oracle Arena’da MVP oyuncusu Steph Curry’e desteklerini gösterdi.

Cleveland’ın ev sahipliği yapacağı NBA Final serisinin altıncı maçı, Cuma sabaha karşı oynanacak.

NBA finallerini TV8’den veya NBA League Pass aracılığıyla canlı izleyebilirsiniz.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir