NBA Günlükleri

J. Butler: Celtics tarafından seçilmeyi bekliyordum

Bu aralar adı sıkça Boston Celtics’le anılan Jimmy Butler, Boston Celtics hakkında açıklamalarda bulundu.

Butler ”2011 NBA Draft’ında Boston Celtics tarafından seçilmeyi bekliyordum. Bende tıpkı koç Doc Rivers gibi Marquette kolejindendim ama onlar 25. sıradan MarShon Brooks ve 55. sıradan E’Twaun Moore’u seçtiler. Celtics için oynamaya hazırdım ama kızgın değilim. 30. sıradan Chicago Bulls’a gittim ve şuan da burası benim için iyi bir yer.”

”İnanın bana, Twitter ve Instagram hesabımdan Boston’a gitmem için yeterince mesaj alıyorum ama bunun en güzel kısmı herkes beni seviyor. ‘Jimmy, Chicago’yu bırakma diyorlar.’ Bunu gerçekten ben kontrol etmiyorum. Bu serbest oyuncuymuşum gibi bir şey değil. Bunun hakkında hiçbirşey yapamıyorum. Ve bazı insanlar öfkeleniyor. ‘ Oh. Ayrılmak istiyorsun. Senden nefret ediyoruz.’ Ayrılmak istediğimi bir kez bile olsun demedim. Kesinlikle yapabileceğim hiçbirşey yok.

Ve son olarak J. Butler ” TD Garden’da oynamayı her zaman seviyorum.” Butler’ın bu son eklediği kesinlikle doğruydu. Bu sene Causeway Street’e geldiği iki maçtaki ortalamaları 32 Sayı ve 10.5 Ribaund’du.

 

Kaynak: USA Today

Doğukan Diner

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir