NBA Günlükleri

Love’ın durumu şüpheli

Cleveland Cavaliers’ın 33 sayı farkla kaybettiği 2. maçtan sonra bütün dikkatler Kevin Love’ın durumuna çevrilmiş durumda. İlk yarıda bir ribaund mücadelesinde Harrison Barnes’ın dirseğiyle kafasına darbe alan Love, yerden kalkamamış Cavaliers teknik ekibinin mola almasıyla müdahale edilmişti.

Takım yetkililerinden alınan bilgiye göre molada, devre arasında ve üçüncü çeyreğin başında tetkikler yapılmış ve Love’da herhangi bir beyin sarsıntısı belirtisi görülmemiş. Ancak ikinci yarının başında sersemlik hisseden Love, 3. çeyreğin ilk 3 dakikası sonrası kenara alınmıştı.

Konuyla alakalı açıklama yapan Koç Tyronn Lue: “Ne olduğunu bile anlamadım. Devre arasında herhangi bir belirti yoktu. Kevin da bir şey söylemedi. 3. çeyreğe çıktık ve molada kenara geldiğinde biraz sersemlemiş gibiydi. Daha sonra sahaya döndü ama sonrasında kenara almak zorunda kaldık.” dedi.

Love’ın kesin durumu ise hala net değil. Takımla beraber götürülen Love’ın durumu resmi site tarafından “belirsiz” olarak bildirildi. Çok önemli bir maça çıkacak Cleveland Cavaliers takımında Love’ın oynayıp oynamayacağı merak ediliyor.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir