NBA Günlükleri

Nando De Colo: “Bu takımın liderlerinden olmak benim için en önemli şeylerden birisi”

Takımı CSKA Moskova ile birlikte büyük başarılara imza atan, aynı zamanda normal sezonun ve Final Four’un en değerli oyuncusu seçilen Fransız  oyuncu Nando De Colo, Rus ekibi  CSKA ile üç yıl daha beraber olacak. 

Fransız guard oyuncu ile üç yıllık yeni bir sözleşme imzaladıklarını resmi internet sitesinden duyuran başarılı ekip CSKA Moskova, gösterdiği performans ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan De Colo’yu takımda tutmayı başardı. Karşılıklı imzaların atılmasının ardından ise Nando De Colo, kulübün resmi sitesine açıklamalarda bulundu. Takımıyla birlikte güzel bir sezona imza attıklarını ve CSKA Moskova’da devam edeceği için mutlu ve heyecanlı olduğunu sözleyen Nando De Colo’nun açıklamaları şu şekilde:

“CSKA ile devam edeceğim için oldukça mutluyum. Bu kararı almak çok da zor değildi. Avrupa’ya oynamak için, fırsatları kullanabilmek için ve daha fazla sorumluluk alabilmek için geri döndüm. Bunları da bu kulüpte gerçekleştirdim. Bu yıl birlikte harika bir sezon geçirdik ve yapmak istediğim şey de buydu; Avrupa’nın en iyi takımında oynamak ve bu takımın liderlerinden birisi olmak. Bu benim için en önemli olan şey ve ben de bu yüzden CSKA ile yeniden imzaladım.” 

https://twitter.com/GokhanBn

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir