NBA Günlükleri

O’Quinn’e Darp Davası Açıldı

Knicks’in pivotu Kyle O’Quinn‘in New York’da yer alan bir barın dışında genç bir kadını darp ettiği iddia edildi. New York Polis Departmanı olayı araştırırken O’Quinn’den henüz konuyla ilgili bir yorum gelmedi.

Sevgilisi 26 yaşındaki oyuncuyu Shakaira Elaine Elie ile konuşurken görünce gidip genç kadına saldırdı. Kavgaya dahil olan O’Quinn’in ise genç kadını boynundan sıkarak yere fırlattığı ve bunu iki defa yaptığı öğrenildi. Elie’nin avukatı ise yaptığı açıklamada, “Bu kadar üne sahip, gençlerin bakıp örnek alması gereken insanların kavgaları durdurması beklenirken saldırgan bir şekilde Elie’i boynundan tutup iki kez yere fırlatması utanç verici” dedi.

Saldırıya uğrayan kadının yüzünde morluklar olduğu, kaburgalarının ezildiği, kafasında ve dirseklerinde yaralar olduğu aktarıldı. Elaine Elie’nin O’Quinn’i, kız arkadaşını ve saldırının gerçekleştiği barı da dava edeceği bildirildi.

New York Knicks ile ilk sezonunu geride bırakan 26 yaşındaki oyuncu, 4.8 sayı ve 3.8 ribaund ortalamaları ile mücadele etti.

Metehan Çavuş
Kendi çapında basketbolla ilgilinen birisi
Facebook: www.facebook.com/metehancavus67
Twitter: @metehan6734en

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir