NBA Günlükleri

Isaiah Thomas, Kevin Durant’i ikna etmek için seferber oldu.

Boston Celtics’in yıldızı Isaiah Thomas’ın bu yaz için tek hedefi, gündemdeki en büyük serbest oyuncu Kevin Durant’i Boston’a gelmesi için ikna etmek. Thomas, Durant’in numarasını aldığını ve onu yakın bir zamanda arayacağını açıkladı.

Boston Globe‘un haberine göre,

KD’ye biraz zaman vereceğini dile getiren Isaiah Thomas, “Ne kadar zor bir seri ve uzun bir sezon geçirdiğini biliyorum. Ben, böyle bir sezonun hemen ardından hayatımın en büyük kararı hakkında  birilerinin beni aramasını istemezdim. Bu yüzden kesinlikle ona biraz zaman vereceğim, sonrasında her şeyi konuşuruz.” ifadelerini kullanırken “Nasıl bir yola başvuracaksın?” sorusuna ise “Hangi yolla, nasıl olur? bilmiyorum. Ona imzayı attırabilmek için her şeyi yapacağım, umarım başarılı olurum.” şeklinde cevap verdi.

Isaiah-Thomas-Kevin-Durant

Hatırlayacağınız üzere Isaiah Thomas, Golden State Warriors ile Oklahoma City Thunder   arasında oynanan ve Oklahoma City Thunder’ın 3-1 öne geçmesine karşın  4-3 kaybettiği Batı Konferansı Final Serisi’nin hemen ardından kişisel Twitter hesabından KD’nin forma numarası olan 35 ve yanında Celtic’in simgesi yeşil yoncanın bulunduğu bir tweet atmıştı ve gündeme oturmuştu. Celtics’in yıldızı bu konu hakkında yaptığı açıklamada ise, “Ben sadece  kimi getirmek için uğraştığımı tüm dünyanın görmesini istedim. Fakat bu kadar büyüyeceğini tahmin etmemiştim.” ifadelerini kullandı ve kimseden bunu yapması için bir talimat almadığını da ekleyerek sözlerini noktaladı.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir