NBA Günlükleri

Wade bütün tekliflere açık

Tek kulübe adanmış kariyerlerden birine sahip olan Miami Heat’in süperstarı Dwyane Wade, geçtiğimiz sezon sonunda uzun süren anlaşma sürecinin ardından takımıyla 1 senelik kontrat imzalamıştı. Bu sezon ise geçtiğiz sezon gibi bu sene de anlaşma sürecinin uzayacağı gelen bilgiler arasında.

ESPN’in haberine göre Wade’in temsilcileri ve Heat yönetimi arasındaki ilk görüşmeler olumsuz geçti. Bunun ardından Wade’in temsilcileri serbest oyuncu piyasasında Wade’in dışarıdan gelecek tekliflere de açık olduğu bilgisini ulaştırdılar. Ancak çoğu takım Wade’in 13 senelik takımından ayrılmayacağı görüşünde.

Geçtiğimiz sezon 74 maça çıkarak son 5 sezonun en sağlıklı görüntüsüne sahip olan Wade, konuyla alakalı olarak: “Umarım her şey sessizce ve istediğim gibi gider ama insanların düşündüğü gibi bu konuda kontrol sahibi değilim. Bu konuda çalışanlar var endişeli değilim.” dedi.

Miami Heat bu sezon 40 milyon dolara yakın kontrat boşluğu olmasına karşın Wade ile beraber 9 ismin serbest oyuncu olması takım yetkililerini düşündürüyor.

Ayrıca Heat’in Kevin Durant ile görüşecek 6 takımdan biri olduğu da biliniyor.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir