NBA Günlükleri

Gallinari, geçen sezon gelen takas tekliflerini reddettiğini açıkladı

NBA’in Avrupa etkinlikleri kapsamında Milan’da bulunan Denver Nuggets’ın forveti Danilo Gallinari bazı açıklamalarda bulundu.

Gallinari, geçen sezon şubat ayında takas döneminin bitmesine kısa süre kala oldukça fazla takas teklifi aldığını fakat kabul etmediğini açıkladı. O zamanlarda Nuggets forması giymekten mutlu olduğunu ve takım değiştirmenin doğru zaman olmadığını söyledi.

“Denver’da çok iyiyim. Geçen sene Şubat ayında buradan ayrılıp başka yere gitmek için oldukça fazla seçeneğim vardı. Fakat gelen teklifleri reddettim. O zamanlarda takımdan ayrılmam için bir sebebim yoktu. Takımdan ayrılsaydım hem benim hem de takımım için doğru bir karar olmayacaktı. Denver şehrini ve Nuggets forması giymeyi seviyorum. Burada mutluyum.”

Geçen sene Boston Celtics’in Danilo Gallinari ile oldukça yakın temaslarda bulunduğu dedikoduları oldukça güçlüydü. Danny Ainge’nin büyük bir Gallinari fanı olduğu Celtics camiası tarafından da biliniyor. Fakat Gallinari’nin bireysel olarak Denver’da kalmak istemesi görüşmeleri çıkmaza sokmuştu.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir