NBA Günlükleri

Stephen Curry sorulara yanıt verdi

Golden State Warriors’un süperstarı Stephen Curry hala konuşulmaya devam eden geçen sezon için çeşitli açıklamalarda bulundu.

Stephen Curry “Ben yüzde yüz değildim, ama kimin umurunda? Oynuyordum. Takımın kazanması için ben yardım etmeye çalışıyordum. Oradaydım ve gerçekten önemli olan tek şey bu” diyerek playoff döneminde sakatlık yaşamasını, bunun takımını ve kendisini nasıl etkilediğine cevap vermiş oldu.

Kaybedilen final sonrasında ise “Kendimi biraz sinirlenmiş hissettim ve gelecek sezon için daha fazla çalışma yapmam gerektiğini kendime söyledim. Sanırım öyle de oldu. iyi bir motivasyon için spor salonuna geri döndüm ve çalışmaya devam ettim”

Aynı zamanda Stephen Curry geçen sezon 73 maç kazanarak rekora imza atmaları için ise; “Sanırım geçen sezon üzerimizde fazla baskı vardı. Üzerimizde ki beklenti hep şampiyon olmamız yönündeydi. Bu hep kazanmamız yönünde bir beklentiye neden oldu.” açıklamalarında bulundu.

Son olarak gelecek sezon ve beklentileri üzerine konuşan Stephen Curry “İnsanlar bizim nasıl bir ekip olacağımızı görmek istiyorlar. KD ile beraber yeni oyuncularda kadromuza katıldı. Biz kim olduğumuzu biliyoruz ve hedefimiz NBA şampiyonluğunu kazanmak. Biz bu konuda bu sezonda iddialıyız.” diyerek yaz ayında merak edilen konulara cevap vermiş oldu.

Mutlu NAZLI on FacebookMutlu NAZLI on InstagramMutlu NAZLI on Twitter
Mutlu NAZLI
Genel Yayın Yönetmeni at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir