NBA Günlükleri

Tyron Lue’dan KG’ye teklif !

Allen Iverson ve Kevin Garnett’in bulunduğu bir teknik heyet mi?? Düşünmesi bile güzel olsa gerek.Ty Lue’ya göre önümüzdeki bir kaç gün içerisinde olup olmaycağı belli olacak. Eylül ayının başkarında Koç Lue Iverson’ın kendisiyle beraber koçluk yapabileceğini söylemişti. Şimdi aynı durum KG ile gündemde. Perşembe günki ilk antremanda verdiği demeçte, son şampiyonun koçu Lue , Kevin Garnett’i yanında görmekten mutlu olacağını ve kendisi istediği taktirde hemen ona bir yer ayıracağını söylemişti.

” Onunla bunu konuştum. Eşinin bunu istediğini ve onu bu konuda zorladığını biliyorum. Brandi onun burada olup koçluk yapmasını istiyor. Her defasında onu bunun için zorluyor. Fakat Kevin şu an buna hazır olup olmadığına emin değil. Bekleyip göreceğiz. Bunu istediği taktirde kendisine bir yer açacağımın garantisini veriyorum” diyor koç Lue.
Belli ki koç Lue yanında eski dostlarından bazılarını görmek istiyor. Iverson veya Garnett’i kenarda takım elbise ile oyuncuları yönlendirirken görmek fena olmaz aslında.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir