NBA Günlükleri

D’Angelo Russell Yoksa Nick Young Var

NBA’de program bu sabah Staples Center’da D’Angelo Russell’ın forma giymediği maçta  Los Angeles Lakers’ın Oklahoma City Thunder’ı 111-109 yenmesiyle sona erdi.Los Angeles Lakers 8.galibiyetini alırken Oklahoma City Thunder 7. mağlubiyetini aldı.

İlk periyota karşılıklı sayılarla başlarken çeyek sonunu iyi oynayan Lakers ilk çeyreği 29-16 önde kapattı.İkinci çeyrekte ise ibreler tamamen tersine döndü.Çeyrek skoru 32-20 Oklahoma City Thunder lehine biterken ilk yarı 49-48 Los Angeles Lakers lehine sonuçların.İlk yarı sonucunda Lakers’da Nick Young 12 sayı atarken Oklahoma City Thunder’da Russell Westbrook 11 sayı 8 asist ile double double için göz kırptı.İkinci yarı amansız bir çekişmeye sahne alan maçta Los Angeles Lakers 5 saniye kala Nick Young’ın attığı üçlük ile maçı  kazandı.

Los Angeles Lakers’da Nick Young 17 sayı atarken, benchten gelen Jordan Clarkson 18 sayı 4 asist 4 top çalma ile galibiyete büyük katkıda bulundu.Oklahoma City Thundar’da ise Russell Westbrook’un 34 sayı 13 asist 8 ribaundluk etkileyici performansı mağlubiyete engel olmadı.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir