NBA Günlükleri

Durant ve Kerr JaVale’yi savundu

JaVale McGee ile Shaquille O’Neal arasında Shaqtin’ A Fool krizinin detaylarını dün sitemizde yayınlamıştık.

Bugün ise Shaquille O’Neal ile JaVale McGee arasında ortaya çıkan tartışmaya McGee’nin takım arkadaşı Kevin Durant ve Steve Kerr’de katıldı.

Takım arkadaşını savunan Kevin Durant Shaquille O’Neal’i çocuksu davranmakla suçladı. Kerr ise JaVale bence haklı dedi.

Kevin Durant yaptığı açıklamada “JaVale çok çalışıyor. Bizim için çok şey yaptı. Sadece herkes gibi saygı duyulmak istiyor. Shaq’ın bu gibi işleri yapmasını ve oyuncuları eğlenceli hale getirmek isteyen bir şirket için çalıştığını anlıyorum ve yaptıkları komik ancak bunu sürekli aynı oyuncu üzerinden yapmaya devam etmesi ve oyuncunun seninle aynı fikirde olmaması üzerine  onu tehdit etmesi çok çocuksu. Polislerin sivilleri tehdit edebildiğini bilmiyordum. McGee’in yerinde olsaydım ben de aynı şekilde hissederdim.” dedi.

Steve Kerr farklı bir bakış açısıyla, O’neal tarafından McGee’nin sürekli olarak hedef alınması  gelecekte büyük adamın itibarını ve maaş rakamlarını etkileyebilir açıklamasında bulundu.

“JaVale bizim için olağanüstü bir oyuncu, harika bir takım arkadaşı, harika bir adam.” açıklamasında bulunan Kerr, Shaq için ise “işini komik ve eğlenceli yapıyor. Tam bir profesyonel. Ben sinirli olduğum için onu suçlamıyorum. Yıllardır onunla uğraşıyor. JaVale bence haklı ” dedi.

 

Mutlu NAZLI on FacebookMutlu NAZLI on InstagramMutlu NAZLI on Twitter
Mutlu NAZLI
Genel Yayın Yönetmeni at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir