NBA Günlükleri

Love, Cleveland’ta uzun süre kalmayı düşünüyor

Cleveland Cavaliers’ın yıldız oyuncularından Kevin Love uzun vadede Cleveland’ta kalmayı umuyor. Love 5 yıl için 110 milyon dolarlık kontratının ikinci yılında.

Son zamanlarda Carmelo Anthony ve New York Knicks ile adı takas dedikodularında geçen Kevin Love bu duruma şaşırmadığı belitti.

“Bunu tahmin etmiştim. All-Star yılı mı yoksa yeni bir başlangıç mı olduğu önemli değil, bu her zaman burada olacak, değil mi?”

Kevin Love, Cavaliers’a geldiği ilk günlerden beri adı takas dedikodularında sıkça geçiyor. Love Cleveland’ta geçen ilk sezonunda beklentileri hiç karşılayamamıştı ve bu yüzden de takas dedikodularına engel olamamıştı. Fakat bu sezon Love takıma son derece uyum sağlamış görüyor ve bu yüzden de Cleveland onu vermeyi pek aklından geçirmiyor.

“İstenilmek güzel bir şey. Ligdeki dokuzuncu yılımda, sanırım bu yetişme sürecimin bir parçası.”

Kevin Love yaşadığı sırt sakatlığı(back spasm) sebebiyle son iki maçı kaçırmış ve ondan önceli maçta da ikinci yarıda oyuna girmemişti. Fakat Love bu gece oynanacak olan New York Knick maçı ile tekrar sahalara dönecek. Maçın New York’ta Madison Square Garden’da oynanacağını da belirtelim.

Can Önal on InstagramCan Önal on Twitter
Can Önal
NBA meraklısı bir mühendislik öğrencisi...
Twitter :@canonalll
Instagram :@canonalll
onalcan20@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir