NBA Günlükleri

Çaylak Jaylen Brown, Boston’a Showtime’ı Getiriyor

Bu gece Los Angeles’ta oynanan mücadelede Boston, Lakers’ı 115 – 95 mağlup etti. Bu skordan çok Jaylen Brown’un göstermiş olduğu performans konuşuldu.

Bradley, Brown’a attığı Alley-Oop pası hakkında: ” Muhtemelen o çoktan pasın gelmesini bekliyordu ( Gülerek ) ”

Bradley kendi performansı hakkında ise ” Herşey iyiydi, çok kötü değildi. Daha iyisini, en iyisini yapabilirdim.”

Brown : Farkı açtık ve sonra takımda bazı genç oyuncularımız oyuna girdi. Bu Showtime’dı.

Luke Walton maç sonrası yaptığı açıklamada : Biraz sinir ve hayal kırıklığım var çünkü kendi evimizdeki maçta rakip takım gösteri maçı yaptı. Benim görüşüm; oynadığımız oyun tarzından vazgeçtiğimizde bu gerektiğimiz eforu sarfetmediğimiz anlamına geliyor.

” Açıkcası, kendi sahanızdaki maçta rakibin bu kadar rahat oynamasını izlemek hiç zevkli bir durum değil. Savunmada geriye koşmazsak o darbeyi suratımıza yeriz. Ümit ediyorum ki, bu durum oyuncuları rahatsız eder ve ileri ki zamanlarda orada daha fazla enerji sarfeder ve daha rekabetçi oluruz.

Isaiah Thomas, Jaylen Brown’a panyeden yaptırdığı Alley-Oop hakkında;

” O bunun için benimle ileri koştu. Bunu yapacağını biliyordum. Topu fırlattım ve o da smacını vuracaktı. Aramızda sahip olduğumuz bir iletişim var. Umarım bunu ilerleyen zamanlarda daha fazla yapacağız.”

Brown, Bradley’nin pası hakkında: “Gerçekten harika bir pastı.”

Buna cevap olarak Bradley;

” Jaylen gerçekten harika bir genç ve atletik oyuncu. O her gün sıkı çalışmaya devam ettiği sürece daha iyi bir oyuncu olacak gibi hissediyorum. Bence kesinlikle onun önünde harika bir parlak gelecek var. Sadece sıkı çalışmak zorunda.”

 

Kaynak : ESPN

Doğukan Diner

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir