NBA Günlükleri

Celtics’ten Paul George’a küçük karşılama

Bu sabaha karşı oynanan Indiana Pacers’ın Boston Celtics’e konuk olduğu maçta, karşılaşma öncesi oyuncular tanıtılırken Paul George’un ismi söylendiğinde bazı Boston taraftarları George’u alkışladı ve bir bakıma onu takımlarında görmek istediklerini belli ettiler. Hepimizin de hatırladığı gibi takas döneminin son günlerinde George’un adı Celtics ve Lakers ile fazlaca geçmiş fakat herhangi bir takas gerçekleşmemişti.

109-100 Boston Celtics’in kazandığı maçın ardından 37 sayıyla sahanın en skorer ismi olan George’a bu konu hakkında ne düşündüğü soruldu.

“Evet, sanırım dedikoduyu duymuşlar.”

“Buna hiç enerji yüklemedim. Bu benim kontrolümün dışındaydı. Eğer burada olsaydım burada bulunurdum. Eğer Pacers’ta kaldıysam bir Pacer’ımdır. Hiçbir kontrolümün olmadığı yerde gereksiz bir enerji koymayacağım.”

Paul George 2017-2018 sezonunun ardından serbest kalabilecek. George’a bu konu için Pacers’ta kalmayı isteyip istemediği soruldu.

“Evet, eğer harika bir takımımız olursa neden olmasın?”

George daha sonra eğer Indiana daha iyi bir takım kurmazsa “ O zaman ben ve yönetim konuşacağız.” dedi.

Pacers şu anda 36 galibiyet ve 35 mağlubiyet ile doğuda 7.sırada bulunuyor ve oldukça yakın geçen bir playoff yarışı içinde yer alıyor. Pacers kazanabileceği birkaç maçla 5.sıraya çıkabilirken, birkaç mağlubiyetle de playoff resmi dışında da kalabilir.

Can Önal on InstagramCan Önal on Twitter
Can Önal
NBA meraklısı bir mühendislik öğrencisi...
Twitter :@canonalll
Instagram :@canonalll
onalcan20@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir