NBA Günlükleri

Chris Bosh NBA’e Dönme Konusunda Henüz Pes Etmedi

Chris Bosh pazartesi günü analist olarak TNT’de sadece oyuncuların olduğu işine başladı.

Bosh basketbolcu kariyeri hakkında pes etmiş değil ve hala antrenmanlara gittiğini belirtti.

Pazartesi günü yapılan şovda Bosh; “Sağlığım yerinde, iyi hissediyorum ve hala idman yapıyorum ve her an NBA dönüşü için hazırda bekliyorum.” dedi. Fakat Bosh bu açıklamaları yaparken 2015-2016 sezonunda geçirdiği kan pıhtılarının ne durumda olduğunu belirtmedi.

Başarılı oyuncunun en son maçı ise 9 Şubat 2016’daydı. O maçtan iki gün sonra ise vücudunun iki bölgesinde kan pıhtılaşması meydana geldi, kanın durdurulması için muayenelere gitti ve o zamandan beri hiçbir maça çıkmadı.

Bosh TNT’deki programında aynı zamanda; “Sanırım pek dikkat etmediğim şeylerden biri mental sağlığımdı ve bu biz atletler için çok önemli bir şey çünkü belirli bir idman programına ve hayat programına alışkınız bunu kesincede mental sağlığınız bile değişebiliyor, bu benim için aslında üzerinde sık sık durmam gereken şeylerden biri.” dedi.

Bosh şimdilik 4 Mart’a kadar Turner yerine TNT’de analist olarak işine devam edecek. Miami Heat ise Chris Bosh’u elinden çıkararak 52 Milyon Dolarlık bir cap boşluğu yaratmak istiyor.

Önünüzdeki günlerde başarılı oyuncunun durumuyla ilgili kesin bilgi gelir umarım.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir