NBA Günlükleri

Draymond Green: ”Twitter şifremi bulamadım”

Golden State Warriors’ın yıldız oyuncusu Draymond Green Los Angeles Lakers ile bu gece karşılaşacakları Milwaukee Bucks arasında dün sabaha karşı oynanan maçta yaşanan gerginlik hakkında ESPN’den Chris Haynes’a konuştu:

”Yaşananlar hakkında tweet atmak istemiştim ancak o sırada Twitter şifremi bulamadığım için tweet atamadım. Yaşananlar hoş değildi. Olaylar hakkında yalnızca bir oyuncuya kızgınım (Greg Monroe). Bana göre böyle şeylere dahil olmak istemiyor gibi görünüyor ve bu beni oldukça sinirlendirdi.”

Dün sabaha karşı oynanan maçta Nick Young kendisine hızlı hücumda yapılan bir faulden sonra Greg Monroe’yu itmiş ve ardından olaya dahil olan D’Angelo Russell gibi oyuncular da bu itiş kakışa dahil olmuş ve olaylar araya koçların girmesiyle son bulmuştu. Yaşanan gerginlik modern NBA’de son zamanlarda oyuncular arasında yaşanan itiş kakışın sadece bir benzeriydi.

Draymond Green geçmişte yaşadığı tartışmalarla ve geçmişteki oyuncular gibi karşısındaki oyuncunun kalıbına bakmadan olaylara dahil olmasıyla biliniyor.

Onur Can Özyurt on EmailOnur Can Özyurt on Twitter
Onur Can Özyurt

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir