NBA Günlükleri

Euroleague’ i Kazanacağız!

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı’nın yıldız ismi Candace Parker, kulüp dergisine açıklamalarda bulundu.

PARKER’IN RÖPORTAJINDAN KESİTLER ŞÖYLE:

-Fenerbahçe’ye tercih etme sebeplerimden biri kupalar kazanmaktı. Final Four’a çıkmamız bu amacımızın sadece ilk adımıydı. Oldukça yetenekli ve özel oyunculardan kurulu bir takımız ve hep beraber umuyorum ki Euroleague şampiyonluğunu kazanacağız.

– Türkiye Ligi, Avrupa’nın en güçlü liglerinden bir tanesi. Rakiplerimiz çok yetenekli oyunculara sahip ve onlara karşı oynamak heyecan verici. Maçların atmosferleri ise inanılmaz. Taraftarların takımlarına gösterdikleri tutkuyu görmek bana kolej kariyerimde hissettiklerimi hatırlatıyor.

-WNBA draftında birinci sıradan seçilmek hayalimin gerçek olması demekti. Çocukken hep bir gün WNBA’de oynayacağımı hayal ederdim. Oyuna ve başarıya aç olmayı, her yıl üstüne koyarak ilerlemeyi, hep daha iyisini hedeflemeyi kendime hayat felsefesi edindim.

-Kızım Lailaa benim için hayatta her şeyden önce gelir ve 1 numaramdır. Avrupa maceramda benimle birlikte olması benim için büyük önem taşıyor. O her zaman beni destekler ve annesinin yüzünde gülücükler oluşmasını sağlar.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir