NBA Günlükleri

LeBron James, Larry Sanders’a ikinci bir şans vermek istiyor

Cleveland Cavaliers, Andrew Bogut’un sakatlığının ardından uzun arayışına devam ediyor ve şu anda düşündükleri isim ise 2015 yılında kişisel sorunları nedeniyle basketbola ara veren Larry Sanders.

Larry Sanders’in 2015 yılından beri NBA’de oynamamasına rağmen LeBron James onu takıma katma fikrini beğendiği belirtti ve Orlando Magic karşılaşması öncesi yapılan antrenmanda bu konu hakkında açıklamalarda bulundu.

“Görünüşe bakılırsa Sanders ikinci bir şans istiyor ve umarın biz de ona bu şansı veren takım oluruz. Neden olmasın? Herkes ikinci bir şansı hak eder ve görünen o ki sevdiği oyuna geri dönmek istiyor, umarım hedefi budur. Uzun süredir burada olmayan birinden ne kadar şey elde edebileceğini bilemezsin, fakat onu görmek isterim. Neden olmasın?”

James, Sanders’ın oynamadan geçirdiği iki yıl boyunca onu nasıl değiştirdiğini bilmediği fakat bunu öğrenmek istediğini söyledi.

“Onun oynadığı zaman hakkında konuşabilirim. İnanılmaz blok yetenekleri olan, pota altında durabilecek, burada pozisyonları bitirebilecek ve şutları bloklayabilecek, aynı zamanda dış oyuncuları da savunabilecek atletik bir uzun. Verdiği arada neler yaşadığını bilmiyorum, bu yüzden onun özel hayatı hakkında yorumda bulunamam çünkü onun hayatının bir parçası değilim.”

2010 NBA Draft’ı 1.tur 15.sıra seçimi olan Sanders, NBA’de oynadığı 5 sezon boyunca %48 isabetle 6.5 sayı ve 5.8 ribaund ortalamaları yakalamıştı.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir