NBA Günlükleri

Matt Barnes, Golden State Warriors’ta!

Kevin Durant’in sakatlığı ile sarsılan Golden State Warriors bu eksiği bir nebze olsun kapatabilmek için sezon sonuna kadar Matt Barnes ile anlaşacak. Durant’in MR sonucu beklenirken söylentilere eski MVP’nin birkaç ay kaçırması hatta sezonu kapatması bile söz konusu.

Matt Barnes daha önce 2006-2008 yılları arasında iki sezon boyunca Warriors için forma giymişti. Tekrar Golden State’e geri döneceği için oldukça mutlu olan Barnes, eski takım arkadaşları Baron Davis ve Stephen Jackson ile birlikte olduğu bir fotoğrafı Instagram’da paylaştı.


“Keşki ikinizi de yanımda getirebilsem. Şu anda söyleyecek kelime bulamıyorum. Yeni doğacak çocuklarım üstüne, bu hayatımın en mutlu günü. Her şeyin başladığı yere geliyorum.”

Barnes aynı zamanda yaptığı başka bir açıklama da “Rüyalarım gerçek oldu!” dedi ve ekledi.

“2007’de bir şeylerin başlamasına yardım ettiğimi hissediyorum. Şimdi bunu bitirmeye yardım etmek için geri dönüyorum.”

Barnes, Sacramento Kings tarafından geçtiğimiz takas döneminde DeMarcus Cousins takasına yer açmak için serbest bırakılmıştı. Bunun yanında Barnes’ın gelişi Warriors adına Calderon hamlesinin de iptal olması anlamına geliyor. Warriors söz verdiği için Calderon ile anlaşma imzalayacak fakat bu imzanın hemen ardından onu tekrar serbest bırakacaklar.

Can Önal on InstagramCan Önal on Twitter
Can Önal
NBA meraklısı bir mühendislik öğrencisi...
Twitter :@canonalll
Instagram :@canonalll
onalcan20@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir