NBA Günlükleri

NBA Günlükleri İddaa (15.03.2017)

Bu gece Nba’de yoğun bir maç programı bizi bekliyor. Maçlar ve değerlendirmeleri şu şekilde;

803:İndiana Pacers-Charlotte Hornets Tahmin:Ms-1

İç sahada ligin başarılı takılmlarından İndiana sabaha karşı New York karşısında etkisiz bir performans göstererek sahadan yenik ayrıldı. Önceki gece sahasında Chicago Bulls’a yenilen Charlotte’ta ise rotasyon sıkıntıları devam ediyor. Pacers 2.5 handikapa rağmen kazanmasını bilecektir.

804:Washongton Wizards-Dallas Mavericks.  Tahmin:207.5 üst

Sezonun ortalarından itibaren müthiş bir ivme yakalayan Washington maçın net favorisi olsa da 7.5 handikapı aşması zor olabilir fakat kendi sahasında maça hızlı başlayacaktır ve ilk yarı handikapını aşmasını bilecektir. Ayrıca yüksek skorlu maçlar oynamayı seven Wizards’a bu gece son maçında 78 sayıda kalmasına ragmen Dallas’ın da eşlik edeceğini düşünüyorum.

805:Boston Celtics-Minesota Timberwolves Tahmin:211.5 üst

Minesota istikrarsız bir oyun ortaya koysa da son maçlarda bir çıkış yakaladı ve skoru seven takımlara eşlik etmeyi seviyor. İki takımında 100 sayıyı aşması muhtemel.

807:Miami Heat-New Orleans Pelicans.   Tahmin:207.5 alt

Ligin formda ve takım oyununu iyi oynayan takımlarından Miami bir adım önde gözükse de 7.5 handikapı aşması zor. Mac dengeli devam eder ve 207 sayınn aşılması sürpriz olur.

808:ChicagoBulls-Memphis Grizzlies. Tahmin:Ms-1

İki takım da 5 maçlık mağlubiyet serilerini önceki gece sonlandırdılar. Bu maçta Bulls eksiksiz çıkarsa 2.5 handikapla avantajlı taraf olabilir. Fakat ligin istikrarsız takımlarından olan Bulls ev sahibi avantajına rağmen çok fazla güven vermiyorve kısır bir maç bizi bekliyor.

809:Houston Rockets-Los Angeles Lakers Tahmin:iy-1

Gençlere şans verip bir nevi lige havlu atan Lakers’a karşı Harden ve arkadaşlarının maça hızlı başlayıp ilk yarıdan maçı çift hanelere taşımasını bekliyorum.

810:San Antonio Spurs-Portland TrailBlazers.   Tahmin:211.5 alt

Son maçında skor anlamında sıkıntı yaşayan Portland’ın ligin iyi savunma takımlarından olan Spurs’e karşı da 95-100 sayı atmasını bekliyorum. Bu sebeple 211 sayının aşılmayacagı düşüncesindeyim.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir