NBA Günlükleri

NBA Günlükleri İddaa (16.03.2017)

 963:Cleveland Cavaliers-Utah Jazz     Tahmin:207.5 üst

Doğu lideri Cleveland kötü gidişata Detroit karşısındaki muhteşem oyunla son verdi ve kendi sahasında Utah’a karsı favori. Utah ise play offlar öncesi saha avantajı için çabalıyor ve şu anda batıda 4.sırada çekismeli bir maç olmasını ve Utah’ın 100 sayı civarında skor üretmesini, Cleveland’ın macı üste taşıyacağını düşünüyorum.

 964:Toronto Raptors-Oklahoma City Thunder(2.5)  Tahmin:Ms-2

Toronto her ne kadar evinde iyi bir oyun sergilese de bu sezon sakatlıklardan çok canı yandı. Oklahoma ise kendini bulmuş gözüküyor. 2.5 handikapı arkamıza alarak formda Oklahoma’nın maçı kazanmasını bekliyorum. Alt üst tercihi biraz riskli ve Oklahoma’ya bağlı olsa da maçın 207.5 un birkaç sayı altında kalması muhtemel.

   968:Atlanta Hawks-Memphis Grizzlies(3.5) Tahmin:iy-1

Gecenin en riskli maçı kuşkusuz bu maç. Çünkü iki takım da bu aralar çok istikrarsız. Ev sahibi Atlanta bir adım önde olsa da ilk yarı terchi biraz daha makul duruyor.

  969:New York Knicks-Brooklyn Nets(3.5) Tahmin:Ms-1

Bundan 3 gece önce Brooklyn sürpriz bir şekilde rakibini mağlup etmişti fakat bu kez ev sahibi avantajıyla New York’un kazanması yüksek ihtimal.

   970:Denver Nuggets-Los Angeles Clippers(1.5).     Tahmin:Ms-2 ve 224.5 alt

Uzak durulması gereken maçlardan bir tanesi de bu. Play off için kazanması gereken Denver ve 2 maçtır yenilen Clippers. Ben Clippers’ın kötü gidişe dur demesini  ve maçı alta çekmesini bekliyorum. Fakat Denver çok rahat skor bulabilen bir takım bu yüzden riskli gördüğüm maçlardan biri bu.

    975:Golden State Warriors-Orlando Magic(14.5)  Tahmin:Ms-2

   Kesinlikle kimse Golden State gibi bir takımı karşısına almak istemez. Hem de Orlando gibi lige havlu atmış kötü basketbol oynayan bir takıma karşı. Fakat Golden State Durant’ın sakatlığından sonra düşüşe geçti. Bu yüzden 14.5 handikapla beraber Orlando’nun üstünlük sağlayacağı düşüncesindeyim. İkinci bir ihtimal ise 218.5 alt olabilir. Maçın 110 lara çıkması iki takım adına sürpriz olur.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir