NBA Günlükleri

NBA Günlükleri İddaa (22.03.2017.)

    816:Washington Wizards-Atlanta Hawks(7.5)

Son 5 maçta 4 yenilgi alan Washington kendi sahasında Atlanta’ya karşı maça hızlı başlayıp ilk yarıyı önde kapatabilir.Zira Atlanta’da sakatlık problemleri devam ediyor ve Bazemore, Milsapp ikilisi forma giyemeyecek. İlk yarı 1 iyi bir seçenek gibi gözükse de Atlanta’nın küçümsenmeyecek bir takım olduğunu unutmamak gerekir.

    Maçın eşleşmesi:John Wall-Denis Schröder

   818:Sacramento Kings(3.5)-Milwakuee Bucks

Play-off adına Bucks’ın lige havlu atan Sacramento’ya karşı mutlaka kazanması gereken bir maç. Son maçlarda Giannis ve Middleton ikilisiyle iyi işler yapan Bucks kazanma adına rakibinin önünde gözüküyor. Kings ise Cousins takasıyla güç kaybetti fakat hala skor gücü yüksek olan bir takım. Bucks tempoyu aşağı çekse de 202.5 aşılmayacak bir barem değil.

    Maçın eşlesşmesi:Giannis antetokounmpo-Buddy Hield

   819 Utah Jazz-New York Knicks(10.5)

İlk bakışta formsuz Utah’ın Knicks’e 11 sayı fark atmasının sürpriz olabileceğini düşünebiliriz fakat Knicks ligin en kırılgan takımlarından biri bunu unutmamak lazım. Bu yüzden Knicks’e güvenmek istemeyenler bu maçta son maçlarının aksine 100 sayıyı  geçen bir utah izleyebiliriz. Eğer Knicks’te eşlik ederse 203.5 bareminin aşılma ihtimali artar.

    Maçın eşleşmesi:Gordon Hayward-Carmelo Antony

 

Not: Dün gece maçların çoğunun alt olması bugün yüksek skorlu maçlar izlememize neden olabilir.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir