NBA Günlükleri

NBA Günlükleri İddaa (23.03.2017)

   961:Brooklyn Nets-Phoenix Suns(4.5)

Bu sezon belki de ilk kez bir maça favori olarak çıkacak Brooklyn. Sebebi ise son birkaç maçta gösterdikleri mücadele ve iç sahada oynuyor olmaları. Phoenix’in ise birçok sakatı var ve son 8 maçta sadece bir kez kazanabildiler. 224.5 bareminden üst olması Brooklyn’e bağlı ve biraz riskli görünüyor. Brooklyn maça hızlı başlayıp ilk yarı baremini aşacaktır. Maçın alt üst tahmini zor olsa da üst daha yakın duruyor ve Phoenix’te sürpriz bir skorer çıkmazsa Brooklyn galibiyete yakın olan taraf.

      962:Miami Heat-Toronto Raptors.(4.5)

Gecenin en riskli maçı bu ve Miami aslında açık favori. Son maçta kavga ettiği için İbaka’nın cezası ve önceden devam eden Lowry’nin sakatlığı var. Miami’de ise Dion Waiters sakat. Fakat bu koşullarda bile müthiş bir ivme yakalamış olan Miami maçın net favorisi. Tek sorun Hassan Whiteside’ın oynayıp oynamayacağı. Hassan’ın hafif bir sakatlığı bulunuyor ve oynayıp oynamayacağı henüz belli değil. Buna rağmen ben Miami’yi bir adım önde görüyorum.

     965:San Antonio Spurs-Memphis Grizzlies(8.5)

Ev sahibi San Antonio maçın net favorisi gibi gözüküyor. İki takımda yavaş oyun ve yavaş tempoyu seviyorlar. Memphis’in son 5 maçı düşük skorla bitti. Eğer Spurs tempoyu yükseltmezse 198.5 sayı barajı aşılmayacak gibi gözüküyor. Spurs’un tempo yapması düşük bir ihtimal buna rağmen baremin 198 olması biraz olsun riski arttırıyor.

 

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir