NBA Günlükleri

NBA Günlükleri İddaa

Öncelikle bugün itibariyle iddaa oynayacak arkadaşlar akşam saatlerinden önce kuponlarınızı hazırlamayın. Çünkü Nba’de normal sezonun sonuna yaklaştıkça oyuncu dinlendirmeleri bir hayli arttı. Bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim. Bizim yaptığımız tahminler de genel olarak maçın gidişatı yönünde olduğu için eksiklerin olması maçların seyrini etkiliyor.

      791:Toronto Raptors-Chicago Bulls(6.5)

Toronto’da Lowry’nin sakatlığı devam ediyor. Lowry’nin yokluğunda takım biraz bocalasa da günlük performanslarla durumu kurtarmayı başardılar. Bulls ise Wade’nin sakatlığı üst üste alınan yenilgilerle lige havlu atmış gibi görünse de play-off potasının 1 maç dışındalar. Son maçlarında Utah’a karşı reaksiyon gösterdiler. Maçta hücüm sürelerinin 16-17 saniyeyi bulmasını ve temposuz bir maç olmasını bekliyorum. 201.5 sayıdan alt olacak bir maç bizi şaşırtmaz. Taraf bahsi tehlikeli olsa da Bulls’un maçın içinde kalacağı düşüncesindeyim.

     Maçın eşleşmesi: DeMar Derozan-Jimmy Butler

      794:New Orleans Pelicans-Memphis Grizzles(2.5)

Cousins takasıyla güç kazanan Pelicans son derece istikrarsız bir oyun sergiliyor fakat evlerindeki son üç maçı rahat kazandılar. Bu yüzden 2.5 handikapla Pelicans bir adım önde duruyor. Memphis ise son 4 maçını kazanarak buraya geldi ve maçları düşük skorlarla bitti. Skor arttkça onlar da sıkıntı yaşayabiliyorlar. Bu yüzden Pelicans’ın amacı tempo olacaktır. 205 sayı bareminden alt üst tahmini zor fakat ev sahibi tempoyu yakalarsa maçı üste taşıyacaktır.

     Maçın eşleşmesi: Antony Davis-Marc Gasol

    798-Los Angeles Lakers(8.5)-Los Angeles Clippers

Los Angeles derbisinde maçın net favorisi Clippers. Lakers veteran oyuncularını oynatmıyor, gençlerle sahaya çıkıyor ve son 14 maçta sadece 1 kere kazandılar. Clippers’ın ilk yarıdan farkı açması muhtemel, Lakers’ın direnç göstermesi sürpriz olur. Ayrıca 221.5 sayılık baremin de aşılmayacağı düşüncesindeyim. Yüksek oran isteyenler için iy2-ms2 denenebilecek bir maç çünkü Clippers oyuncu dinlendirmezse Lakers’ın direnç göstermesi sürpriz olacaktır.

    Maçın eşleşmesi:D’Angelo Russel-Chris Paul

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir