NBA Günlükleri

NBA Günlükleri İddaa:(28.03.2017)

788:Atlanta Hawks-Phoenix Suns(8.5)

Atlanta sakatlıklardan dolayı çok büyük düşüşte olsa da maçın favorisi. Phoenix ise rahat oynayan eksikleri dolayısıyla 21 yaş ortalamalı ilk 5 ile sahaya çıkıyor. O kadar formsuz Atlanta’ya 8.5 handikapa karşı güvenmek zor görünüyor. Fakat 215.5 tan açılıp 220.5 a çıkan barem bana çok yüksek geldi Atlanta kendi düşük tempolu oyunuyla maçı kazanmak isteyecektir.

 793:Los Angeles Lakers(8.5)-Washington Wizards

Los Angeles artık iyice ligin dibine demir attı. Wizards ise konferans 3.lüğü için Toronto ile rekabet ediyor. Lakers sürpriz bir skorer çıkarmazsa wizards’ın maçı farklı kazanacağını düşünüyorum ve farkı ilk yarıdan oluşturmaları daha yüksek ihtimal gibi duruyor. 226 sayı baremi ise sınırda olan ve maçın temposuna bağlı olduğu için uzak durulması gereken bir barem.

791:Houston Rockets-Golden State Warriors(0.5)

Gecenin maçı kuşkusuz Batı lideri ile 3.sünün maçı play offlar öncesi son maçlar. Maçın favorisi bana göre de Houston. Durant’siz Warriors çok formda olsa da deplasmanda Houston’u yenmeleri zor gibi gözüküyor. 234.5 baremi ise alta da üste de eşit mesafede fakat bana göre barem Golden State’nin performansına bağlı ve aşılmayacak. Yine de taraf bahsi yapmak daha mantıklı gibi duruyor.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir