NBA Günlükleri

Rondo “Basit bir koç arıyorum”

Rajon Rondo’nun bu sezonki takımı olan Chicago Bulls ile başarı yakalayamadı.Rondo sık sık gelen eleştirilerle mücadele etmekten yorulmuşa benziyor zaten forma bulmakta zorlandığı Bulls’tan ayrılma kararını aldığını uzun süre önceden belirtmişti.

Rondo Chicago deneyimi için “Farklı bir parçam oldu,hayatın farklı bir parçası” dedi.
“Farklı olacağını düşünmüştüm. Öyle oldu şimdi nasıl olduğunu anladım”

Diğer oyunculara “Chicago yönetimi hakkında hiçbir fikriniz yok” dedi.

Sözlerine şöyle devam etti.”Neyi kontrol edebileceğinizi siz kontrol edebilirsiniz. Ben (takımdaki genç oyunculara) bunu söyledim. Ben onbirinci sınıfa geçiyorum fakat onlar henüz ikinci veya üçüncü sınıfa geçiyorlar, bu yüzden bu çocuklara örnek olmaya çalışıyorum.

Rondo, bundan önce Dallas Mavericks, Sacramento Kings, ile hayal kırıklığı yaşamıştı. Şimdi Bulls ile tekrar tutunmaya çalışan Rondo burada yine başarılı olamadı.

Rondo “Bazı şeyler konusundaki bakış açım değiştirildi, kazanan bir takımda olmayı çok isterim. dedi.”Ben burada galibiyet alacağımı sandım. Yönetimdeki insanlar yeni bir şeyler deniyor. Play-off yapma şansın olduğunda ve farklı bir rotasyon denemek istediklerinde başarılı olamıyorlar dedi.

“Basit bir koç arıyorum. İşte en çok sabırsızlıkla beklediğim şey, bir antrenörler kimyamın uyuşması. Bir ilişki oluşturmak ve onun amaçlarında yer bulmak istiyorum” dedi.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir