NBA Günlükleri

Draymond Green bu sefer de medyaya sataştı

NBA’in hırçın çocuğu Draymond Green, yorumlarının içerisinden bazı cümlelerin seçilip tartışmalı birer manşet olması durumundan sıkıldığını söyledi.

Green, Cleveland Cavaliers hakkında rakiplerinin zayıf olmasını eleştirmişti. All-Star oyuncu bu eleştirisinin medyanın odak noktası olduğunu fakat Cavaliers’ı övdüğü sözler içinse medyanın ilgilenmemesinden yakındı.

“İnsanlar her zaman bir cümleyi alıp ‘Draymond, Cavaliers kimseyle oynamıyor dedi.’ demek istiyorlar. Ama asla ‘’Draymond, Cavaliers harika basketbol oynuyor dedi.’ demiyorlar.”

“Herkes tartışmalı bir başlık kovalıyor. ESPN’i izlemek tartışmalı bir reality TV şovu izlemek gibi, oldukça içler acısı. Ve bunlar da herkesin istediği başlıklar.”

Green bu durumdan pek hoşlanmasa da medyanın eline birçok tartışma çıkarabilecek başlık malzemesi veriyor. Green, Utah taraftarlarını trollemiş ve pek de akıllı olmadıkları söylemiş, Kristaps Porziņģis’in hacklenmediğini yalan söylediğini belirtmiş ve Kelly Olynyk’i de çirkef bir oyuncu olarak nitelendirmişti.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir