NBA Günlükleri

Durant ve Westbrook tekrar iletişime geçti

Kevin Durant’in Oklahoma’dan ayrılıp Golden State’e imza atmasından bu yana Westbrook’la araları bozuktu. İki yakın arkadaş Durant’in takımdan ayrılmasından sonra ne birbirlerini arayıp sordular ne de saha içinde karşılaştıklarında konuştular. Fakat görünüşe göre bu durumda yeni bir gelişme var.

İki oyuncuyla da birlikte Oklahoma City’de forma giyen Kendrick Perkins, Durant ve Westbrook’un yeniden iletişime geçtiğini bir televizyon programında açıkladı.

İşte Kendrick Perkins’in bu ikilinin arasında yaşananlarla ilgili açıklaması:

“İster inanın ister inanmayın. Ben onların aralarının düzelmesini istiyordum ve tekrar iletişime geçmelerini sağlamaya çalışıyordum. Çünkü böyle dostluklar zor bulunur ve ikisinin birbirlerini kaybetmemesi gerektiğine inanıyorum. Westbrook’un rekoru kırdığı gece KD’ye mesaj attım. Onunla muhabbet ederken bana şöyle bir mesaj attı, ” Russ ile dün akşam konuştum gayet güzel geçti. ” Medya bu konuda henüz hiçbir şey bilmiyor. Sadece tekar konuşmaya başladıklarını belirtmek istedim.” diyerek ikilinin tekrar konuşmaya başladıklarını açıkladı.

Perkins hem Westbrook’un hem de Kevin Durant’in yakın arkadaşı bu yüzden bu konuda bilgi sahibi olması şaşırtıcı bir durum değil. Ve bu ikilinin tekrar birbirleriyle konuşmaya başlamaları gayet normal. Sonuçta kimse onların ömür boyu küs kalacağını düşünmüyordu.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir