NBA Günlükleri

‘Eğer Uzanabilirsen, Dokunmana İzin Vereceğim’

NBA, tüm dünyada, bir çok insan tarafından, bir çok kesim tarafından takip ediliyor. Belki dünyanın en çok izlenilen sporu değil, ama özellikle NBA, dünya genelinde seviliyor.

Ve günümüzde, sosyal medya ve dijital dünya bu kadar geliştiğinden, istediğiniz NBA oyuncusuna ulaşmanız, onunla diyaloğa girmeniz mümkün.

Peki size Mia Khalifa ismini söylesem, tanır mısınız? Erkek takipçilerimiz belki tanıyabilir.(Şimdiden söyliyim, ben haber sayesinde tanıdım:))

Kendisi, Lübnanlı  bir porno yıldızı ve sıkı bir Washington Wizards taraftarı.

Khalifa, sosyal medyayı sık kullananlardan ve önceki gece, Wizards-Celtics maçı esnasında, Isaiah Thomas’a yönelik bir twit attı.

‘Eğer göğüslerime uzanabilirsen, dokunmana izin vereceğim’

Isaiah Thomas’ın boyunu hedef alan bir twit atan Khalifa’ya, sosyal medya üzerinden büyük bir taaruz başladı. Nedeni ise Khalifa’nın boyunun 1.57, Thomas’ın boyunun 1.75 olması. Özellikle erkek kullanıcılardan gelen cevapları burada yazmayayım. Merak edenler, Khalifa’nın sosyal medya hesaplarından takip edebilirler, tabi hala silmediyse…

Bu olaydan çıkaracağımız ders, insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçmememiz değil tabi ki:)) Sadece, sosyal medyayı kullanırken, karşıdan gelebilecek cevapları tahmin etmeliyiz:))

Volkan Parlayan on EmailVolkan Parlayan on FacebookVolkan Parlayan on Twitter
Volkan Parlayan
Haber Yazarı at NBA Günlükleri
Fast Break ve Fanatik Basket Jenerasyonundan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir