NBA Günlükleri

Kobe’den Lakers’a destek

Genç ve potansiyelli bir çekirdeği olan LA Lakers için bu yaz doğru hamleleri yapmak çok önemli. Genç oyunculardan hangilerini koruyacaklarına, hangilerini takaslarda kullanacaklarına iyi karar vermeleri gerekiyor.

Magic Johnson, ESPN LA 710 radio’suna yaptığı açıklamalarda takımda bulunan oyuncuların değerlendirilmesi için Lakers efsanesi Kobe Bryant ile iletişimde olduklarını söyledi.

“Kobe’nin Lakers organizasyonun bir parçası olmak istemesinden mutluluk duyuyoruz. Her şeyden önce Rob’un da yaptığı gibi onu davet ettim. Şu anda oyuncularımızla ilgili onun beynini kullanıyoruz çünkü Kobe bu oyuncuların birçoğuyla birlikte oynadı. Daha sonra, onun görebildiği şeyler için de yardımını alıyoruz. Son olarak bazı oyuncular ona ulaşıp onunla birlikte çalışmak istediklerini söylüyorlar. Çünkü herkes Kobe’nin antrenmanlarının ünlü olduğunu biliyor. O ne yapmak istiyorsa onun için heyecanlanıyoruz. O, ne zaman bize vaktini vermek isterse onun bize ayırdığı zamanı almaktan mutluluk duyuyoruz çünkü o bir Hall of Famer.”

Kobe emekliliğin öncesinde Jordan Clarkson, Julius Randle, D’Angelo Russell, ve Larry Nance Jr. ile birlikte bir sezon geçirdi. D’Angelo Russell ve Brandon Ingram da daha önce offseason’da Kobe ile birlikte çalışmak istediklerini söylemişlerdi.

Kobe Bryant’ın Lakers’in karar alma aşamalarında ne kadar etkili olacağını görmek çoğu basketbol sever için oldukça heyecan verici bir gelişme.

Can Önal on InstagramCan Önal on Twitter
Can Önal
NBA meraklısı bir mühendislik öğrencisi...
Twitter :@canonalll
Instagram :@canonalll
onalcan20@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir