NBA Günlükleri

NBA Günlükleri Olarak Gururluyuz

NBA Günlükleri olarak Twitter hesabımız @NBAGunlukleri üzerinden paylaştığımız Šarūnas Jasikevičius’dan çarpıcı açıklamalar isimli tweetimizin gördüğü ilgiden dolayı herkese teşekkürlerimizi sunarız!

 

Yazarımız Emrah Yılmaz’ın Šarūnas Jasikevičius’ın açıklamalarını İngilizce metinden Türkçe’ye kazandırdığı videoyu hazırlayan, Litvanyalı gazeteci ‘ın kendi Twitter hesabı üzerinden İngilizceye çevirirek paylaşması, Dünya basketbol camiası için büyük önem arz etmektedir. Ayrıca teşekkürlerimizi sunarız! 

İlk olarak Türkiye basketbol camiasının önde gelen isimlerinden Sinan Güler, Ermal Kuqo ve ardından Işıl Alben’in kendi twitter hesapları üzerinden gönderimizi paylaşması bizi inanılmaz mutlu etti.

 

Ve şu an hatırlayamadığımız bir çok değerli isim…

Sonuçta hiçbir ticari geliri bulunmayan (Sadece Google reklamları ile karşılanmaya çalışılan site hosting ve alan adı masrafları hariç) tamamen özveri üzerine kurulu sitemiz ve bu işi tamamen gönüllü (Fahri) olarak amatör şartlarda profesyonelce yapmaya çalışan ekibimiz adına inanılmaz bir gün yaşadık.

Son olarak Yaptığımız işin Emek Ege ve Güntekin Onay tarafından takdir edilip NTV Spor ekranlarında yayınlanan Gol programında yer alması bizi inanılmaz ve tarifi imkansız bir şekilde gururlandırdı ve onurlandırdı.

 

Katılım gösteren herkese ve çalışmamızı kaynak belirterek paylaşan tüm camiaya teşekkürü borç biliriz.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir