NBA Günlükleri

Wojnarowski: ”Paul- Spurs ihtimali çok düşük”

The Vertical’in ünlü NBA muhabiri ve yazarı Adrian Wojnarowski’ye göre Chris Paul’un, San Antonio Spurs’e imzayı atması pek olası değil. CP3, 1 Temmuz’dan itibaren sınırsız serbest oyuncu olacak ancak çoğu NBA muhabiri, NBA takipçilerinin aksine Paul’un Clippers’ta kalacağını söylüyor.

Paul’un isteyeceği yüklü kontrat için capinde yer açmaya çalışan San Antonio Spurs’ün, yıldız oyuncunun takım içi rolü ile ilgili de bazı soru işaretlerine düştüğü belirtildi. Wojnarowski bu konu hakkında:

”30 yaş üstü bir oyun kurucu için Spurs’ün tüm kadroyu bozma fikrine sıcak baktığını sanmıyorum. Paul’ün isteyeceği maaş için takımdaki tüm kontratlar tekrar gözden geçirilmeli ve 32 yaşında bir oyuncu için San Antonio Spurs’ün bunu yapacağına ben pek sıcak bakmıyorum.”

”Chris Paul’de finansal olarak, kazanacağı maaş açısından kesinlikle L.A Clippers’ta kalmaya sıcak bakıyor. Ayrıca uzun yıllar boyunca formasını giydiği bu takımı ve Los Angeles şehrini bırakmak konusunda ciddi endişeleri var ve sıcak bakmıyor. Bu gibi faktörler göz önüne alındığında Clippers, Paul için en büyük favori.” şeklinde bilgiler verdi.

Onur Can Özyurt on EmailOnur Can Özyurt on Twitter
Onur Can Özyurt

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir