NBA Günlükleri

Green’den Durant eleştirilerine yanıt: ” 5-10 sene içerisinde bir yüzük hatırlayacaklar.”

Geçtiğimiz yaz Kevin Durant’in OKC Thunder’dan ayrılıp Golden State Warriors’a katılacağını açıklamasının ardından Durant’in bu kararına yönelik birçok eleştiri ve yorum gelmişti.

Bütün bu eleştirilere rağmen kabul edilmesi gereken bir gerçek var ki Durant, bir NBA şampiyonluğuna sadece 2 galibiyet uzakta.

Açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Draymond Green ise Durant’in takımlarına katılması ve yaklaştıkları yüzük hakkında yeni yorumlarda bulundu.

“Şu anda konuşuyorlar ve Durant’in üstüne geliyorlar fakat kimin umurunda? 5-10 sene içerisinde bir yüzük hatırlayacaklar. Bu kadar. Durant de bunu biliyor. Sırf insanlar sizin hakkınızda konuşmasın diye mutlu olmadığınız bir yerde kalmak mı? Bunun ne önemi var ki?”

“Günün sonunda insanlar onun, kim olduğu için verdiği kararıyla ilgileniyorlar. Seni mutlu eden kararı vermelisin. Yaşadığın sıkıntı ve güçlükleri tek başına atlatmayacaksın, bizimle birlikte atlatacaksın. Seninle birlikteyiz. Bu serinin son şampiyona karşı verilecek bir savaş olacağını biliyoruz.”

Can Önal on InstagramCan Önal on Twitter
Can Önal
NBA meraklısı bir mühendislik öğrencisi...
Twitter :@canonalll
Instagram :@canonalll
onalcan20@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir