NBA Günlükleri

JR Smith: “İnsanların bacak aralarına tekme atmaya devam eden bir adamları var.”

2017 NBA Final serisinin ikinci maçı bu gece oynanacak. Toplam 204 sayı atılan ve 64 üç sayı denemesine sahne olan yüksek tempolu ilk maçın ardından dün gerçekleştirilen medya gününde iki tarafın oyuncularına da ikinci maçta da bu temponun korunup korunmayacağı ya da daha fiziksel bir oyun olup olmayacağı soruldu.

JR Smith kendisine gelen “Cleveland daha kiri ve fiziksel mi oynayacak?” sorusuna Draymond Green’i kastederek “İnsanların bacak aralarına tekme atmaya devam eden bir adamları var.” yanıtını verdi.

“Oyunu kirletmek mi? Bu konu hakkında bir şey bilmiyorum. Onların insanların bacak aralarına tekme atmaya devam eden bir adamları var. Bu hakkında bir şey bilmiyorum. Fakat biz oyunu kirletmeyeceğiz. Biz sadece fiziksel oynarız. Bazı insanlar da fiziksel oyundan hoşlanmazlar, olan biten bu. Biz oyunu, oynamayı bildiğimiz şekilde oynamalıyız. Bizim için başarılı olan şey bu.”

Draymond Green geçtiğimiz seneki NBA Finallerinin 4.maçında LeBron James ile girdiği pozisyon sonrası ceza almış ve 5.maçta oynayamamıştı.

Can Önal on InstagramCan Önal on Twitter
Can Önal
NBA meraklısı bir mühendislik öğrencisi...
Twitter :@canonalll
Instagram :@canonalll
onalcan20@gmail.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir