NBA Günlükleri

Lakers İki Süper Yıldız Daha İstiyor

Los Angeles Lakers Genel Menajeri Rob Pelinka, kadrolarına 2 süper yıldız katmak için uğraştıklarını söyledi.

Lonzo Ball’ u draft eden, D’Angelo Russell’ ı Brooklyn Nets’ e gönderen Los Angeles Lakers, gözünü 2 süper yıldızı takıma getirmeye odakladı.

Lakers Başkanı Magic Johnson ve Lakers Genel Menajeri Rob Pelinka’ nın gözlerinin Paul George ve LeBron James’ i, kadrolarındaki Lonzo Ball ve Brandon Ingram gibi yetenekli isimlerin yanına getirmek olduğu belirtildi.

ESPN’ den Baxter Holmes’ a konuşan Rob Pelinka, “Lakers’ ta artık yeni bir enerji var. Bunu ofiste geçirdiğimiz her gün hissediyoruz. Draft sürecinde bunu yaşadık. Magic Johnson’ ın enerjisi ve vizyonu bu durumu etkiledi. Lakers, her gün daha iyi hale geliyor. NBA’ deki süper yıldızlar da bu enerjiyi hissedecekler.” ifadelerini kullandı.

“Şampiyonluk için yarışmak asıl hedefimiz.” diyerek sözlerini sürdüren Pelinka, “Tek istediğimiz bu. Bugünün NBA’ inde lider takımlardan birisiyiz. Bunu hissediyoruz, görüyoruz. Şimdi bu elimizdeki yetenekli takıma 2 süper yıldızı daha eklememiz gerekiyor. Tüm planımız bu. Enerjimizi bunun için harcıyoruz.” diyerek sözlerini noktaladı.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir