NBA Günlükleri

LeBron James: “Başımı öne eğmek için hiçbir sebebim yok.”

Çıktığı 8.NBA Finallerinde 5.mağlubiyeti alan LeBron James, kaybettikleri 5.maçın ardından “süper takım” kavramı üzerinden yorumda bulundu.

“Daha önce bir süper takım için oynadığımı düşünmüyorum, buna inanmıyorum. Burada bir süper takım olduğumuza inanıyorum.”

2017 Final serisini 33.6 sayı 12 ribaund ve 10 asist ile triple-double ortalama(NBA tarihinde ilk) ile tamamlayan James, bu seride elinden gelen her şeyi yaptığını söyledi.

“Başımı öne eğmek için hiçbir sebebim yok. Geriye dönüp takımım için daha iyi neler yaptım, neler yapamadım veya neler yapabilirdim demek için hiçbir sebebim yok. Finaldeki 5 maçın her biri için her şeyimi sahada bıraktım. Fakat bu yetmedi.”

LeBron 5.maçta 41 sayı 13 ribaund ve 8 asist ile oynadı ve Kyrie Irving ise takıma 26 sayıyla katkı verdi fakat bu performans seriyi uzatmak için yeterli olmadı.

“Geçen sene bu takımı almayı başarmıştık ve onlar da ligin gördüğü en iyi oyunculardan birini eklediler. Büroları ve oyuncuları bu toplanmayı sağlayarak harika bir iş yaptılar. Yazın yaptıkları şeyler açıkça payını verdi.”

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir