NBA Günlükleri

LeBron James, Warriors gibi bir “superteam”in NBA’in gidişatı için iyi olduğunu belirtti

Geçtiğimiz günlerde LeBron James’e geçen yıl 73-9 ile bitirmiş olan Warriors’a Kevin Durant eklenmesinin adil olup olmadığı konusuyla ilgili ve LeBron’un Miami’ye gitmesiyle arasındaki gark ile ilgili bir soru soruldu.

Cevap olarak Kral “Ben Miami’ye gittiğimde Heat’te sadece eskiden beri olan Udonis Haslem ve Wade vardı, captede boşlukları olduğu için beni ve Bosh’u da kadroya ekleme şansı buldular, böylece Miami için iyi bir kadro kurulmuştu ve biz hazır bir kadro değildik, benim ve Durant’in yaptığımız arasında fark bundan ibaret onlar bir önceki sezon 73-9 gittiler ve hazır bir takımdılar ama Miami’de yeni bir kadro oluşturuldu.” sözlerinde bulundu.

“Fakat adil bir şey mş diye soruyorsan, adil olup olmaması umrumda değil ve hatta ligimiz için böyle bir şey iyi bile, şu anda Televizyonda ligin izlenme sıralaması, ligimizde dönen yeni ve büyük paralar dahada büyümeyede başladı. Demek istediğim taraftar ve hayranlarımız bu oyunu seviyor, hayranlarımız ligi seviyor ise bunun adil olup olmadığını söylemesi gereken fanlarımızken ben kimimde bana bu soru soruluyorki, dediğim gibi ligimiz için güzel. Şu anda 4 Hall Of Famer’a karşı oynuyorum, Green, KD, Curry ve Klay’e karşı sadece maçlara bakmam gerekiyor, dediğim gibi lig için adil olup olmadığını bana sormayın, bu onların takımı.” dedi ve sözlerini bitirdi.

NBA Gunlukleri
Genel Yazı Hesabı at NBA Günlükleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir